Od března jsme s našimi žáky velmi pilně nacvičovali divadlo Jakub a obří broskev. Žáci se zvláště v závěru nácviku ponořili do dramatizace s velkou vervou a kreativitou. Vše brali zodpovědně a těšili se na to, co nás v závěru čeká. V pátek 29. 11. jsme v dopoledních hodinách potěšili naším divadlem spolužáky a kolegy v tělocvičně v Rolničce. Tou hlavní odměnou, za naši tvořivou a usilovnou práci byla pro nás však možnost vystoupit v Divadle Kampa (v Divadle Na Maninách v Praze). Vše se událo v rámci akce Rolnička si koleduje 29. 11., kterou moderoval Jaroslav Dušek. Našim hercům se v Praze hrálo pěkně, tréma nebyla téměř žádná a všichni si naplno užili kus té herecké slávy. Představení se povedlo, potlesk byl dlouhý a ohlasy diváků velmi pochvalné. Těšíme se na další vystoupení.
Marika Komma Janovská



