Tak se pro letošní školní rok loučíme. Poslední školní den jsme si ještě užili společné zahájení, zazpívali jsme si oblíbené písničky, řekli si, na co se o prázdninách těšíme.
Přejeme všem dětem a rodičům krásné a pohodové prázdniny, hodně odpočinků a společných zážitků.



