5. prosince jsme do školy všichni přijeli s očekáváním nebeské návštěvy.
A opravdu se po ranním zahájení ve třídách ozvaly andělské zvonky. Mikuláš přišel nejen v doprovodu andělů, ale i čertů. Jako každý rok se za anděly a čerty převlékli studenti střední zdravotnické školy v Táboře. Letos se k nim přidali i někteří starší žáci naší školy. V každé třídě pak Mikuláš promluvil s dětmi. Pochválil za to, co se podařilo a připomněl, na co je potřeba dávat pozor. Všechny děti se pak mohly radovat z mikulášské nadílky, kterou jim naše škola připravila s přispěním firmy REJ s.r.o. Ta dětem napekla mikulášské perníky. Moc všem, kteří nám mikulášské nadělování připravili, děkujeme.



