Předposlední sobotu v listopadu se konalo první tvořivé setkání rodičů našich žáků. Motivem tohoto setkání bylo dopřát rodičům možnost na dvě hodiny se věnovat malbě a kresbě relaxačními technikami. Rodiče si zkusili kresbu suchým pastelem a malbu akvarelem do mokrého podkladu. Díky dobrovolnickému centru měli rodiče k dispozici hlídání dětí a mohli si tedy dopřát čas jen pro sebe, což všichni velmi ocenili. Velmi děkuji za podporu naší paní ředitelky, díky které jsme mohli využít zázemí a prostory školy. Kristýna Veselá



