Konec školního roku se blíží a s ním přišel i čas rozloučit se s našimi předškoláky, kteří se brzy vydají na svou další cestu za vzděláním. Při této příležitosti jsme ve středu 26. 6. 2024 uspořádali zahradní slavnost, na které jsme se rozloučili nejen s předškoláky, ale také s uplynulým školním rokem a přivítali jsme společně léto.
Každá slavnost si zaslouží pořádné pohoštění, společně s dětmi jsme připravili jednohubky, chlebíčky, ovocné mísy a rodičům děkujeme, že náš společný stůl obohatili o další chutné dobroty- od sladkých zákusků, osvěžující zmrzliny až po různé drobné občerstvení. Každý si tedy mohl vybrat a pochutnat podle svého gusta.
Součástí slavnostního nástupu, jmenovitého rozloučení a předání knihy na památku, byl i tradiční rituál, kdy děti vypustí pestrobarevné balónky přání naplněné heliem. Tento kouzelný moment, kdy balónky vzlétnou k nebi, symbolizuje nejen začátek léta, ale také nový začátek pro naše předškoláky.
A abychom si všichni tento den mohli připomínat i později, připravili jsme v atriu školy malý foto-koutek, kde se měly možnost děti vyfotit se svými rodiči a sourozenci.
Bylo to krásné odpoledne plné smíchu a radosti. Moc Vám všem děkujeme, že jste přišli a přejeme Vám báječné léto a spoustu hezkých zážitků z prázdnin.
Kolektiv MŠ



